KOMUNIKAT
KOMUNIKAT BURMISTRZA BYTOWA z dnia 15 marca 2020 r. w sprawie obsługi interesantów w Urzędzie Miejskim w Bytowie oraz jednostkach organizacyjnych gminy Bytów W trosce o bezpieczeństwo mieszkańców i konieczność podjęcia działań ograniczających rozprzestrzenianie się koronawirusa oraz działając prewencyjnie informuję, że od poniedziałku 16 marca br....
KOMUNIKAT BURMISTRZA BYTOWA ...
Czytaj dalej
